beweegbare zwembadbodem in Pierrefitte-sur-Seine (Frankrijk)

Pierrefitte sur seine 1

Aquatic Centre – Pierrefitte-sur-Seine (Frankrijk)

In de Franse plaats Pierrefitte-sur-Seine heeft Variopool met succes een project gerealiseerd in het Aquatic Centre. Voor dit moderne zwembad hebben onze installatieteams een beweegbare zwembadbodem geplaatst met een formaat van 16 x 9,4 meter.

Dankzij deze beweegbare bodem kan het zwembad flexibel worden ingezet voor uiteenlopende activiteiten. De diepte van het bad is eenvoudig aan te passen, waardoor het geschikt is voor zowel zwemlessen, recreatief zwemmen, aquasporten als therapie. Dit verhoogt niet alleen het gebruiksgemak, maar ook de veiligheid en efficiëntie van het zwembad.

Met deze installatie draagt Variopool bij aan een toekomstbestendige zwembadvoorziening waarin multifunctioneel gebruik en optimaal rendement centraal staan.

verwandte Projekte